Kāpēc Red Dot Media? Jo mūsu pirmais birojs atradās rūpnīcas "Sarkanais kvadrāts" ēkā Maskavas ielā. Par RedSquare negribējām saukties, to jau ieņēmis Ļeņina mauzolejs. RedDotMedia darbību TV un kino producēšanas jomā uzsāka 2007.gadā ar raidījumu "Nekā personīga" TV3. Šobrīd rit raidījuma trīspadsmitā sezona un tas joprojām ir viens no skatītākajiem Latvijā.

Pēc gada mēs uztaisījām dokumentālo filmu "Bēgšana no Kubas" par 7 Latvijas pilsoņu atgriešanos Latvijā. To noskatījās vairāk kā 300 000 skatītāju. Filmu (un daudzas citas) var noskatīties šeit.

Paralēli strādājām pie pirmās mākslas filmas "Modris". 2014.gadā tā nonāca pie skatītājiem un ieguva Lielo Kristapu filmas režisoram Jurim Kursietim un otrā plāna labākajai aktrisei Rēzijai Kalniņai.

Liels darbs ieguldīts seriāla "Māja pie ezera" filmēšanā. Šīs filmas 13.sērijas 2015.gada rudenī demonstrēja sabiedriskās televīzijas pirmais kanāls LTV1. Filmas režisors Armands Zvirbulis, operators Haralds Vecvagars. Seriāla veidošana deva lielu prieku un pieredzi visai komandai.

2019.gadā radīts Latvijas simtgades seriāls "Sarkanais Mežs" , tā pirmizrāde notika 2019.gada sākumā. Filmas režisori Armands Zvirbulis, Normunds Pucis, operatori Uldis Jancis un Oto Ailts.

"Sarkanais Mežs" saņēmis "Lielo Kristapu" kā labākais TV seriāls un Sabiedrisko mediju balvu "Kilograms Kultūras"", kā labākais darbs kino jomā 2019.gadā

ARTA ĢIGA

Režisore un producente. Kontā ir daudz populāru TV raidījumu. Premiere Pro, FXP, Davinci Resolve u.c. Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs.

JĀNIS KRĒVICS

Žurnālists, raidījuma "Nekā personīga" vadītājs. Jāni interesē vēstures tēmas, VDK, čekas maisi. Orientējas visās tēmās. Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs.

JURIS KURSIETIS

Režisors, filmas "Modris" (2015) autors. Strādā kino, TV, reklāmās. Uzrakstīs asprātīgu scenāriju par jebko.

ILZE JAUNALKSNE

Raidījuma "Nekā personīga" seja. Lieliska žurnāliste, atšķetina jebkuru problēmu. Ja Ilze kam pievēršas, rezultāts garantēts. Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs.

GUNA GLEIDZE

Bankas, finanses, naudas ceļi. Saprot to, kam citi neķeras klāt. Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs.

DEIVIDS LAGZDIŅŠ

Zinātkārs un apķērīgs. Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs.

ULDIS ĶIKĀNS

Operators. Strādā ātri un vienmēr par kaut ko smejas. Nav neatrisināmu problēmu.

RAIVO KARRO

Operators.

Visi "RedDotMedia" žurnālisti ir Latvijas Žurnālistu asociācijas biedri un ievēro LŽA ētikas kodeksu.